نصب کولرگازی و نصاب اسپیلت پاناسونیک در تهران

نصب کولر گازی پاناسونیک شرکت کولرساز آماده‌ی ارائه خدمات نصب، سرویس، شارژ گاز و تعمیر کولر گازی پاناسونیک در سراسر تهران می‌باشد.

شرکت کولرساز با سال‌ها تجربه در زمینه کولر گازی پاناسونیک با تکیه بر تکنسین‌های آموزش‌دیده، تخصصی‌ترین خدمات کولرگازی پاناسونیک را به شما ارائه خواهد داد.

برند پاناسونیک(Panasonic) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده است.

اگر قصدخریدکولرگازی پاناسونیک را دارید بهتر است که بدانید کولرگازی پاناسونیک دارای انواع مدلها می باشد:

داکت اسپلت پاناسونیک،اسپلت ایستاده پاناسونیک،کولر پنجره ای پاناسونیک،سیستم مالتی پنل پیشرفته پاناسونیک و بعد از خرید این محصول پرطرفدار شما نیازمند به نصب کولرگازی خود هستید .

نصب کولرگازی پاناسونیک بسیار حساس می باشد و هر کسی از عهدا این کار برنمی آید بهتر است که کار را به کاردان بسپارید شرکت کولرساز دارا متخصص ترین و حرفه ای ترین تیم برای نصب کولرگازی پاناسونیک می باشد.

شرکت کولرساز علاوه بر نصب کولرگزی پاناسونیک اقدام به سرویس و تعمیر و شاژ کولرگازی پاناسونیک می نماید.

برای دریافت اطلاعات و چگونگی ارسال نصاب کولرگازی پاناسونیک تعمیرکار و سرویسکار کولرگاز پاناسونیک تنها کافی است با دفتر شرکت کولرساز تماس حاصل فرمایید.

 

تماس با ما

نصب کولرگازی نصاب اسپیلت پاناسونیک در تهران

نصب کولر گازی پاناسونیک

اگر قصد خرید کولرگازی پاناسونیک دارید و یا این که می خواهید کولرگازی خود را به خانه جدیدتان انتقال دهید برای نصب کولرگازی پاناسونیک خود می توانید با شرکت کولرساز تماس حاصل فرمایید .

۰۹۱۲۴۵۰۶۳۵۹

کولرگازی پاناسونیک یک وسیله حساس است که اگر درست نصب نشود ممکن است کارای خود را از دست بدهد در هر صورت، آنچه مسلم است این است که تمامی افراد، خواهان نصب صحیح و اصولی کولر گازی  پاناسونیک خود بوده و برای اینکار می بایست کار دشوار یافتن متخصص باتجربه را انجام دهند ولی دیگر نگران پیدا کردن نصاب حرفه ای نباشید زیرا شرکت کولرساز دارای نصاب های حرفه ای کولرگازی پاناسونیک  هستند.

نصب کولرگازی  پاناسونیک  یک کار حرفه ای است که هر کسی از عهده ان بر نمی آید اگر تخصص ندارید به هیچ وجه اقدام به این کار نکنید نصب کولرگازی  پاناسونیک  خود را به نصاب های کولرگازی شرکت کولرساز بسپارید.

اگر خودتان اقدام به نصب کولر گازی پاناسونیک خود می نمایند و نه تنها ریسک آسیب رساندن به دستگاه را در نظر نمی گیرند، بلکه متوجه احتمال خطر برق گرفتگی و سایر سوانح نیز نیستند.  باید بدانید که نصب کولر گازی پاناسونیک نیاز به داشتن اطلاعات تخصصی از نحوه استقرار پنل داخلی و خارجی کولر گازی، لوله کشی های توکار کولرگازی پاناسونیک و سایر انواع لوله کشی ها، اتصالات شیلنگ کندانسور و رطوبت زدای سیستم، عایق بندی لوله های مبرد یا گاز، تست نشتی گاز و شارژ اولیه گاز کولر گازی پاناسونیک  دارد.

و همچنین داشتن این اطلاعات به تنهایی کافی نبوده و حتما تجربه قبلی نصب اسپیلت پاناسونیک نیز می بایست به آن اضافه شود.

تذکر:  باید این تذکر را جدی بگیرید در صورت نصب کولر گازی پاناسونیک  به صورت اشتباه، مشکلاتی چون افزایش مصرف برق کولرگازی پاناسونیک، سر و صدای زیاد کولرگازی پاناسونیک ،نشتی گاز کولرگازی پاناسونیک ،خنک نکردن کولر گازی پاناسونیک،پرتاب آب به همراه باد و مشکلات دیگر که می تواند بهای سنگینی برای شما داشته باشد و همه این مشکلات تنها به خاطر نصب اشتباه کولرگازی پاناسونیک است که با نصب اصولی و درست می توان جلوی همه این مشکلات را گرفت و دیگر کولرگازی پاناسونیک شما دچار همچین مشکلاتی نشود.

یکی دیگر از مزایای تکنسین های مرکز تخصصی نصب کولر پاناسونیک در شرکت کولرساز، مشاوره رایگان در خصوص انتخاب سایز مناسب ظرفیت کولر گازی کولرگازی پاناسونیک،محل نصب اسپلیت پاناسونیک، نوع گاز به کار رفته در سیکل سرمایش کولرگازی پاناسونیک و غیره می باشد.

تماس با ما

تعمیرات کولر گازی پاناسونیک

تعمیر تخصصی کولرگازی پاناسونیک  و اسپیلت پاناسونیک  در شرکت کولرساز. شرکت دارای تعمیرکاران حرفه ای و آموزش دیده با تجربه کار بالا هستند.

که هر مدل از کولرگازی پاناسونیک  را قادر به تعمیر هستند. گاهی اوقات یک قطعه کولرگازی پاناسونیک  ممکن است که خراب شده باشد و نیاز به تعویض دارد

نگران نباشید تعمیرکاران حرفه ای شرکت کولرساز آن قطعه را برداشته و به جای آن یک قطعه فابریک جایگذین میکنند

قطعه فابریک جایگزین همان مارک کولرگازی پاناسونیک  است. کافی است برای بررسی مشکل کولرگازی پاناسونیک  خود با شرکت کولرساز تماس حاصل فرماید و از تعمیر کاران مارا در محل خود برای برسی مشکلات  کولرگازی پاناسونیک  و تعمیرات کولر گازی پاناسونیک  مشاوره بگیرید.

تعمیر کولرگازی در شمال تهران تعمیر کولرگازی پاناسونیک  در شرق تهران و جنوب و و غرب تهران مناطق تهران مانند تجریش، ونک، پونک، سعادت آباد، زعفرانیه و… به صورت تمام وقت می باشد.

نصب کولرگازی نصاب اسپیلت پاناسونیک در تهران

ارزانترین تعمیرکار کولرگازی در تهران

شارژ گاز کولر گازی پاناسونیک

بهتر است توجه کنید که اگر کولر گازی خود را به تازگی خریداری کرده اید و یا سیستم شما به علت نشتی گاز، با کمبود گاز مواجه است، لازم است حتما کولر گازی پاناسونیک  خود را به کمک تعمیرکار مجرب شارژ گاز نمایید.

از آنجا که مقدار گاز موجود در سیستم کولر گازی پاناسونیک  باید دقیق و به اندازه باشد، برای شارژ کولر گازی پاناسونیک  می بایست از تجهیزات مختلف چون ترازوی شارژ گاز استفاده نمود.

علاوه بر این، تخلیه مبرد یا گاز کولر گازی، به دلیل خطرناک بودن برای محیط زیست، به احتیاط بالا و آموزش تخصصی نیاز دارد.

بنابراین، شارژ مجدد اسپلیت پاناسونیک  یا پر کردن گاز اولیه آن را حتما می بایست توسط تعمیرکار مجرب و متخصص اسپیلت پاناسونیک  انجام داد.

یکی دیگر از دلایلی که لزوم وجود تعمیرکار مجرب برای شارژ گاز کولر گازی پاناسونیک  را تثبیت می کند، عیب یابی کولر گازی می باشد که کمبود گاز دارد.

اگر کولر گازی شما کمبود گاز دارد، بدین معنی است که نشتی در سیستم وجود دارد.

نشتی گاز موجب کاهش مقدار گاز موجود در سیستم می شود. نشت یابی کولر گازی به دانش و تخصص بالایی نیاز داشته و حتما باید پیش از آن که کولر گازی مجددا شارژ گردد، دلیل نشتی و نحوه رفع آن مشخص گردد.

تنها پس از رفع نشتی کولر گازی پاناسونیک ، می توان جهت شارژ مجدد آن اقدام نمود.

مواردی که در شارژ کولر گازی پاناسونیک مهم بوده و هزینه شارژ گاز کولر گازی پاناسونیک به آنها بستگی دارد، عبارتند از:

ظرفیت کولر گازی پاناسونیک

نوع گاز یا مبرد مورد استفاده در کولر گازی پاناسونیک

میزان گاز فعلی موجود در سیستم

شرایط کلی دستگاه اعم از لوله کشی ها و شرایط تعمیرات

دلایل نشتی کولر گازی پاناسونیک

تکنسین تعمیرات کولر گازی پاناسونیک ، باید اطلاعات کافی در رابطه با مواردی که گفته شد، داشته باشد تا قادر به تخمین درست از هزینه شارژ گاز کولرگازی پاناسونیک  و سرویس آن داشته باشد.

سرویس کولر گازی پاناسونیک

متخصصان شرکت کولرساز تعمیرات کولر پاناسونیک ، به ازای هر سالی که از کولر پاناسونیک خود استفاده کنید ولی سرویس آن را انجام ندهید، به میزان ۵% کارایی دستگاه افت خواهد نمود.

این میزان پس از گذشت چند سال، می تواند به صورتی بسیار شدید کارایی دستگاه را کاهش دهد.

مواردی که در فرآیند سرویس اسپلیت پاناسونیک ت توسط تکنسین های متخصص انجام می شود، عبارتند از:

    فیلترها کولرگازی پاناسونیک

حتی اگر سرویس اسپلیت پاناسونیک  خود را بصورت سالانه انجام می دهید، مواردی وجود دارند که می توانید خودتان انجام دهید تا از عملکرد مناسب و بهینه کولرگازی پاناسونیک  مطمئن شوید.

فیلترهای هوا کولرگازی پاناسونیک  یکی از این مواردند. جهت جلوگیری از افت عملکرد و کارایی کولر گازی پاناسونیک ، فیلترهای هوا می باید هر دو هفته یا سه هفته یکبار خارج شده و تمیز شوند.

کولرهای گازی پاناسونیک ممکن است که دارای فیلترهای هوای متفاوتی باشند  و برحسب میزان استفاده از کولرگازی شار پو موارد دیگر، مقدار گرد و خاکی که می تواند در این فیلترها به جا مانده و موجب گرفتگی فیلتر کولرگازی پاناسونیک  شود متفاوت است.

بهتر است که بدانید برخی از فیلترها قابلیت تمیز شدن و استفاده دوباره دارند و نیاز نیست که انها را تعویض کرد و برخی دیگر را می بایست هرچند وقت یکبار تعویض نمود و نمی توان آنا ر تمیز کرد.

در صورتی که هر دو هفته فیلترهای هوا کولرگازی پاناسونیک  را را تعویض نمی کنید، حداقل بصورت ماهانه اینکار را انجام دهید!

 

تماس با ما

    کویل ها یا لوله ها کولرهای گازی پاناسونیک

بهتر است بدانید که کولرگازی پاناسونیک  دارای دو کویل می باشد که در اثر تجمع و نشست گرد و غبار بر روی آنها، دمای کویل ها می تواند افزایش یافته و داغ شوند. این کویل ها به ترتیب کویل اواپراتور و کویل کندانسور کولر گازی هستند که باید بصورت سرویس شوند. در صورتی که این سرویس اتفاق نیوفتد، کارایی کلی سیستم افت خواهد کرد.

    فین ها کولرگازی پاناسونیک

بهتر است که این موضوع را بدانید که کویل ها به وسیله فین های آلومینیومی که بسیار شکننده و حساس اند، پوشیده می شوند. بهتر است به منظور جلوگیری از خم نشدن فین ها و مسدود نکردن جریان هوا، سرویس مرتب و منظم بر روی آنها لازم است.

کمپرسورها کولرگازی پاناسونیک

زمانی که کمپرسور کولرگازی پاناسونیک  بیش از حد گرم می شود یا داغ می کند، می تواند عواقب بدی به همراه داشته باشد. با سرویس کولر گازی پاناسونیک  به صورت منظم و دقیق ، می توان از بروز این مشکلات جلوگیری کنید.

نکات مهم کولرگازی پاناسونیک

هنگام خرید به مواردی همچون : پنل اسپیلت پاناسونیک ، توان گرمایش کولرگازی پاناسونیک  و سرمایش کمپرسور ، برق مصرفی کولرگازی پاناسونیک  بر حسب آمپر ،

توان مصرفی کل بر حسب وات کولرگازی پاناسونیک  ، ابعاد کولر گازی پاناسونیک  ، وزن خالص کولرگازی پاناسونیک  ، رده انرژی کولرگازی پاناسونیک  ، میزان صدای کولر گازی پاناسونیک  در هنگام کار دقت نمایید .

نسبت به وضعیت آب و هوا و موقعیت جغرافیایی ( گرمسیر، معتدل، سردسیر ) منطقه ی که ساکن هستید اقدام به خرید کولر گازی پاناسونیک  نمایید تا در مصرف برق صرفه جویی شود .

در کولرهای اسپیلت پاناسونیک  از مواد ضد رنگ استفاده نمایید تا باعث طولانی شدن عمر کولرگازی پاناسونیک، تبادل سریع گرما و سرما و کاهش مصرف برق شود .

استفاده از سایه بان برای کندانسور کولرگازی پاناسونیک  باعث جلوگیری ار اتلاف انرژی میشود .

سعی کنید محوطه پشت کولر گازی پاناسونیک  دارای فضای مناسبی جهت گردش هوا داشته باشد .

سالیانه کولرگازی پاناسونیک  را سرویس نمایید ، ماهانه فیلتر کولرگازی پاناسونیک  را تمیز نمایید ، و از قرار دادن کولرگازی پاناسونیک  در تابش نور خورشید بپرهیزید .

کولرهای گازی پاناسونیک  دارای درجه تنظیم دما ( ترموستات ) میباشد، پس دقت فرمایید بهترین درجه در فصل تابستان بین ۲۰ و ۲۵ میباشد ، بنابراین از تغییر دادن درجه در دمای کمتر خودداری نمایید .

در هنگام استفاده از کولرگازی پاناسونیک  ترجیحا از منابع گرمازا ( اجاق گاز ، سماور ، لامپ رشته ای و … ) استفاده ننمایید ،  چونکه باعث افزایش بار گرمایی محیط شده و کولرگازی پاناسونیک  دیر تر به برودت میرسد و همچنین باعث مصرف بیش از اندازه انرژی الکتریکی میشود ،

پس از این وسایل زمانی استفاده نمایید که گرمای کمتری در محیط حاکم باشد  که فشار کمتری به کولرگازی پاناسونیک شما وارد آید..

بهتر است که از پرده کرکره ای ، سایبان یا پارچه پرده ای روشن استفاده نمایید تا نور خورشید به سمت بیرون منعکس شود .

سرویس پنل داخلی کولرگازی پاناسونیک  را جدی بگیرید .

کندانسور کولرگازی پاناسونیک  را در سال یکبار تمیز نمایید تا از جریان برق مصرفی کولر گازی پاناسونیک  بکاهد .

نصب کولرگازی نصاب اسپیلت پاناسونیک در تهران

ظرفیت کولرگازی پاناسونیک

 

در انتخاب کولرگازی پاناسونیک  برای منزل یا محل کار خود به موارد زیر توجه فرماید :

۱-  تعداد نفراتی که در آن محل زندگی و یا کار می کند در انتخاب کولرگازی پاناسونیک  بسیار مهم است .

۲- تعداد دستگاه هایی که هنگام کار کرد کولرگازی از خود گرما تولید میکنند در انتخاب کولرگازی پاناسونیک  بسیار مهم است .

۳- تعداد پنجره های موجود در اتاق و بزرگی و کوچکی پنجره ها و دوجداره بودن یا نبودن پنجره ها.

۴-ارتفاع اتاق نیز حائز اهمیت میباشد که باید در هنگام خرید کولرگازی پاناسونیک  به آن توجه کرد.

مساحت اتاق از مهمترین موارد می باشد خانه های بزرگ دارای مساحت بزرگ هستند که در اگر کولرگازی شما کوچک باشد به کولرگازی فشار زیادی وارد میشود  زیرا کولرگازی باید مدت زمان زیادی کار کند تا خانه خنک شود.

در زیر با حسب ابعاد اتاق شما ظرفیت مورد نظر در تعیین کولرگازی پاناسونیک  را بیان کرده ایم.

از مساحت ۳۲ تا ۳۷ متر مربع ، کولرگازی پاناسونیک  با ظرفیت ۹۰۰۰ انتخاب نمایید .

از مساحت ۳۸ تا ۴۱ متر مربع ، کولرگازی پاناسونیک  با ظرفیت ۱۰۰۰۰ انتخاب نمایید .

از مساحت ۴۲ تا ۵۰ متر مربع ، کولرگازی پاناسونیک  با ظرفیت ۱۲۰۰۰ انتخاب نمایید .

از مساحت ۵۱ تا ۶۴ متر مربع ، کولرگازی پاناسونیک  با ظرفیت ۱۴۰۰۰ انتخاب نمایید .

از مساحت ۶۵ تا ۹۱ متر مربع، کولرگازی پاناسونیک  با ظرفیت ۱۸۰۰۰ انتخاب نمایید .

از مساحت ۹۲ تا ۱۱۷ متر مربع ، کولرگازی پاناسونیک  با ظرفیت ۲۴۰۰۰ انتخاب نمایید .

مشکلات عمده کولرگازی پاناسونیک  که شرکت کولرساز آن را برطرف می کند

کولرهای پاناسونیک  ممکن است دچار مشکلاتی از قبیل شوند که شرکت کولرساز همه این مشکلات را برطرف می کند

۱- نداشتن سرمای کافی و مطبوع کولرگازی پاناسونیک

۲ – نداشتن گرمای کافی و مطبوع در فصل سرما کولرگازی پاناسونیک

۳ – یخ زدن پنل و یا کندانسور کولرگازی پاناسونیک

۴ – خارج نشدن آب از لوله درین کولر گازی کولرگازی پاناسونیک

۵– روشن نشدن کولر گازی و یا صفحه نمایش کولرگازی پاناسونیک

۶ – روشن شدن دستگاه و استارت نخوردن کمپرسور کولرگازی پاناسونیک

۷ – آبریزش از کنار و یا جلوی پنل داخلی کولرگازی پاناسونیک

۸ – مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن کولرگازی پاناسونیک

۹ – سر و صدای اضافی و لرزش بیش از حد در یونیت داخلی و خارجی کولرگازی پاناسونیک

۱۰ – سرویس سالیانه دستگاه جهت سرمادهی بیشتر کولرگازی پاناسونیک

۱۱ -کار نکردن کنترل دستگاه کولرگازی پاناسونیک

۱۲- لوله کشی توکار ساختمان ها، سازمانها و منازل مسکونی

۱۳- نصب کولر گازی و اسپلیت کولرگازی پاناسونیک

۱۴- خاموش نشدن کمپرسور و کار کردن مداوم کولرگازی پاناسونیک

۱۵- پریدن فیوز خانه به هنگام روشن شدن موتور کولرگازی پاناسونیک

۱۶- عدم کارکرد فن کولرگازی پاناسونیک

دچار شوند اگر کولرگازی پاناسونیک  شما دچار این مشکلات است بهتر است با شرکت کولرساز تماس حاصل فرمایید و درخواست تعمیرکار کولرگازی شوید شرکت بهترین و ماهرترین تعمیرکار کولرگازی پاناسونیک  خود را ارسال خواهد کرد.

تماس با ما

امتیازات شرکت کولرساز در نصب کولرگازی پاناسونیک  

شرکت کولرساز دارای تجربه بالا در امر تعمیر سرویس و نصب کولرگازی است و این شرکت دارای امتیازاتی است که مشتریان زیادی دارا است که در اینجا چند نمونه از امتیازات شرکت کولرساز را بیان می کنیم .

۱-داشتن بهترین ابزار آلات پیشرفته و جدید توسط نصابان وتعمیرکاران شرکت کولرساز

۲-قابلیت فیکس کردن تایم حضور نصابان تعمیرکاران در محل شما و سراسر تهران

۳-حضور به موقعه و سریع در سراسر تهران به خاطر داشتن نصابان وتعمیرکاران  حرفه ای زیاد

۴-دارا بودن بهترین نیرو های فنی و داشتن سالها سابقه فعالیت نصابان و تعمیرکاران شرکت کولرساز

۵- گرفتن هزینه های منطقی و کم و کیفیت کار بسیار بالا در زمینه نصب تعمیرات قطعات

۶-تعمیرات در محل شما و سراسر تهران به صورت شبانه روزی حتی روز های تعطیل

۷-دادن مشاوره به مشتریان جهت خرید کولر گازی در ساعات اداری و همچنین مشاوره رایگان برای تعمیر

۸- تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان شرکت کولرساز

۹- نصب با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی توسط شرکت کولرساز

۱۰- استفاده از گازهای برودتی درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال توسط شرکت کولرساز

و…

نصب کولرگازی نصاب اسپیلت پاناسونیک در تهران

ارسال نصاب کولر گازی پاناسونیک در تهران

تعمیرکار کولرگازی پاناسونیک  شمال تهران: تجریش، نیاوران، قلهک، جماران، ازگل، لویزان، مینی سیتی، سوهانک، دروس، حسین‌آباد_مبارک‌آباد، اقدسیه، زعفرانیه، محمودیه، فرمانیه، کامرانیه، داودیه، دزاشیب، جردن، الهیه، ولنجک، اوین، ظفر، درکه، فرحزاد،پونک، سعادت آباد و شهرک غرب جنت اباد

نصب کولرگازی پاناسونیک  شرق تهران: تهران نو، تهرانپارس، نارمک، شهرک امید، شهرک ویلایی زیتون، سرخه حصار، پیروزی، گرگان، وحیدیه، کالاد، شمس‌آباد، حکیمیه، نیروی هوایی، نظام آباد، مجیدیه، حشمتیه، منصورآباد

نصب کولرگازی پاناسونیک  غرب تهران: ستارخان، آریاشهر، ، شهر زیبا، شهران، طرشت، گیشا، چیتگر، شهرک اکباتان، تهرانسر، حصارک، آزادی، فردوس، دهکده المپیک، کن و وردآورد

نصب کولرگازی پاناسونیک  در جنوب شهر تهران: مشیریه، شهرک مسعودیه، افسریه، خانی آباد نو، نازی‌آباد، نعمت آباد، یاخچی‌آباد، امیربهادر، آذری، اتابک، خراسان، خزانه فلاح، خزانه بخارایی، شاپور، مولوی، سیروس، دروازه غار، جوادیه، یافت‌آباد، منیریه، امیریه، شوش، بازار تهران، شهرری، کوی سیزده آبان، دولت‌آبادشهرک رسالت بازار چینی فروش هاکیان شهر، یافت آباد بازار موبایل و مبل ایران.

نصب کولرگازی پاناسونیک درمرکز تهران: یوسف آباد، امیرآباد، عباس‌آباد، جلفا، خواجه عبدالله، بهارشیراز، زرتشت، بهجت آباد، تخت جمشید (طالقانی)، تخت طاووس، سهروردی، آپادانا، توحید، جمهوری (نادری)، استانبول، توپخانه، لاله زار، باغ صبا، فاطمی، آرژانتین، آذربایجان

شرکت مهندسی کولرساز دارای تعمیرکاران و نصابان کولر گازی معمولی و اینورتور پاناسونیک   در سراسر تهران می باشند.تعمیر کاران شرکت کولرساز دارای مدارک بالا بوده و آموزش های لازم و دوره های مختلف را گذرانده اند و تجربه بالای آنها باعث میشود که هر گونه مشکل و خرابی کولر گازی معمولی و اینورتور پاناسونیک  را برطرف کنند.

 

تماس با ما

برای دریافت اطلاعات و چگونگی ارسال تعمیرکار و نصاب کولرگازی معمولی و اینورتور پاناسونیک  (Panasonic) با  شرکت کولرساز با دفتر تماس حاصل فرمایید شرکت کولرساز دارای متخصصینی است که به شما مشاوره رایگان می دهند.

با ما تماس بگیرید:

تلخاب فراهانی : ۰۹۱۲۴۵۰۶۳۵۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما Secured By miniOrange