نصب کولرگازی ال جی نصاب اسپیلت ال جی در تهران

تعمیر و نصب کولرگازی ال جی نصاب اسپیلت ال جی در تهران شرکت کولرساز دارا متخصص ترین و حرفه ای ترین تیم برای تعمیر کولرگازی ال جی را دارا است. شرکت کولرساز علاوه بر تعمیر کولرگزی ال جی اقدام به سرویس و نصب کولرگازی ال جی می نماید. برای دریافت اطلاعات و چگونگی ارسال تعمیرکار و سرویسکار کولرگاز الجی تنها کافی است با دفتر شرکت تماس حاصل فرمایید.

تعمیر و نصب کولرگازی ال جی نصاب

تعمیرگاه تعمیرات کولر گازی ال جی

تعمیر تخصصی کولرگازی ال جی و اسپیلت ال جی در شرکت کولرساز. شرکت دارای تعمیرکاران حرفه ای و آموزش دیده با تجربه کار بالا هستند.

که هر مدل از کولرگازی ال جی را قادر به تعمیر هستند. گاهی اوقات یک قطعه ولرگازی ال جی ممکن است که خراب شده باشد و نیاز به تعویض دارد نگران نباشید تعمیرکاران حرفه ای شرکت کولرساز آن قطعه را برداشته و به جای آ یک قطعه فابریک جایگذین میکنند

قطعه فابریک جایگذین همان مارک کولرگازی ال جی است. کافی است برای بررسی مشکل کولرگازی ال جی خود با شرکت کولرساز تماس حاصل فرماید و از تعمیر کاران مارا در محل خود برای برسی مشکلات  کولرگازی ال جی و تعمیرات کولر گازی ال جی مشاوره بگیرید.  تعمیر کولرگازی در شمال تهران تعمیر کولرگازی ال جی در شرق تهران و جنوب و و غرب تهران مناطق تهران مانند تجریش، ونک، پونک، سعادت آباد، زعفرانیه و… به صورت تمام وقت می باشد.

نصب کولر گازی ال جی

اگر قصد خرید کولرگازی ال جی دارید و یا این که می خواهید کولرگازی خود را به خانه جدیدتان انتقال دهید برای نصب کولرگازی ال جی خود می توانید با شرکت کولرساز تماس حاصل فرمایید .

کولرگازی ال جی یک وسیله حساس است که اگر درست نصب نشود ممکن است کارای خود را از دست بدهد در هر صورت، آنچه مسلم است این است که تمامی افراد، خواهان نصب صحیح و اصولی کولر گازی  ال جی خود،

بوده و برای اینکار می بایست کار دشوار یافتن متخصص باتجربه را انجام دهند ولی دیگر نگران پیدا کردن نصاب حرفه ای نباشید زیرا شرکت کولرساز دارای نصاب های حرفه ای کولرگازی ال جی هستند.

 

نصب کولرگازی  ال جی یک کار حرفه ای است که هر کسی از عهده ان بر نمی آید اگر تخصص ندارید به هیچ وجه اقدام به این کار نکنید نصب کولرگازی  ال جی خود را به نصاب های کولرگازی شرکت کولرساز بسپارید.

اگر خودتان اقدام به نصب کولر گازی ال جی خود می نمایند و نه تنها ریسک آسیب رساندن به دستگاه را در نظر نمی گیرند، بلکه متوجه احتمال خطر برق گرفتگی و سایر سوانح نیز نیستند.

باید بدانید که نصب کولر گازی ال جی نیاز به داشتن اطلاعات تخصصی از نحوه استقرار پنل داخلی و خارجی کولر گازی، لوله کشی های توکار کولر گازی و سایر انواع لوله کشی ها، اتصالات شیلنگ کندانسور و رطوبت زدای سیستم، عایق بندی لوله های مبرد یا گاز، تست نشتی گاز و شارژ اولیه گاز کولر گازی ال جی دارد.

و همچنین داشتن این اطلاعات به تنهایی کافی نبوده و حتما تجربه قبلی نصب اسپیلت ال جی نیز می بایست به آن اضافه شود.

تذکر:  باید این تذکر را جدی بگیرید در صورت نصب کولر گازی ال جی به صورت اشتباه، مشکلاتی چون افزایش مصرف برق کولرگازی ال جی ،

سر و صدای زیاد کولرگازی ال جی،

نشتی گاز کولرگازی ال جی ،

خنک نکردن کولر گازی ال جی ،

پرتاب آب به همراه باد و مشکلات دیگری که می تواند بهای سنگینی برای شما داشته باشدو همه این مشکلات تنها به خاطر نصب اشتباه کولرگازی ال جی است که با نصب اصولی و درست می توان جلوی همه این مشکلات را گرفت و دیگر کولرگازی ال جی شما دچار همچین مشکلاتی نشود.

یکی دیگر از مزایای تکنسین های مرکز تخصصی نصب کولر ال جی در شرکت کولرساز، مشاوره رایگان در خصوص

انتخاب سایز مناسب ظرفیت کولر گازی کولرگازی ال جی ،

محل نصب اسپلیت ال جی،

نوع گاز مبرد به کار رفته در سیکل سرمایش کولرگازی ال جی و غیره می باشد.

 

شارژ گاز کولر گازی ال جی

بهتر است توجه کنید که اگر کولر گازی خود را به تازگی خریداری کرده اید و یا سیستم شما به علت نشتی گاز، با کمبود گاز مواجه است، لازم است حتما کولر گازی ال جی خود را به کمک تعمیرکار مجرب شارژ گاز نمایید.

از آنجا که مقدار گاز موجود در سیستم کولر گازی ال جی باید دقیق و به اندازه باشد، برای شارژ کولر گازی ال جی می بایست از تجهیزات مختلف چون ترازوی شارژ گاز استفاده نمود. علاوه بر این، تخلیه مبرد یا گاز کولر گازی، به دلیل خطرناک بودن برای محیط زیست، به احتیاط بالا و آموزش تخصصی نیاز دارد. بنابراین، شارژ مجدد اسپلیت ال جی یا پر کردن گاز اولیه آن را حتما می بایست توسط تعمیرکار مجرب و متخصص اسپیلت ال جی انجام داد.

یکی دیگر از دلایلی که لزوم وجود تعمیرکار مجرب برای شارژ گاز کولر گازی ال جی را تثبیت می کند، عیب یابی کولر گازی می باشد که کمبود گاز دارد. اگر کولر گازی شما کمبود گاز دارد، بدین معنی است که نشتی در سیستم وجود دارد.

نشتی گاز موجب کاهش مقدار گاز موجود در سیستم می شود. نشت یابی کولر گازی به دانش و تخصص بالایی نیاز داشته و حتما باید پیش از آن که کولر گازی مجددا شارژ گردد، دلیل نشتی و نحوه رفع آن مشخص گردد. تنها پس از رفع نشتی کولر گازی، می توان جهت شارژ مجدد آن اقدام نمود.

 

مواردی که در شارژ کولر گازی ال جی مهم بوده و هزینه شارژ گاز کولر گازی ال جی به آنها بستگی دارد، عبارتند از:

 

ظرفیت کولر گازی ال جی

نوع گاز یا مبرد مورد استفاده در کولر گازی ال جی

میزان گاز فعلی موجود در سیستم

شرایط کلی دستگاه اعم از لوله کشی ها و شرایط تعمیرات

دلایل نشتی کولر گازی ال جی

 

تکنسین تعمیرات کولر گازی ال جی، باید اطلاعات کافی در رابطه با مواردی که گفته شد، داشته باشد تا قادر به تخمین درست از هزینه شارژ گاز کولرگازی ال جی و سرویس آن داشته باشد.

 تعمیر و نصب کولر گازی ال جی

مشکلات عمده کولرگازی ال جی که شرکت کولرساز آن را برطرف می کند

 

کولرهای ال جی ممکن است دچار مشکلاتی از قبیل

۱- نداشتن سرمای کافی و مطبوع کولرگازی ال جی

 

۲ – نداشتن گرمای کافی و مطبوع در فصل سرما کولرگازی ال جی

 

۳ – یخ زدن پنل و یا کندانسور کولرگازی ال جی

 

۴ – خارج نشدن آب از لوله درین کولر گازی کولرگازی ال جی

 

۵– روشن نشدن کولر گازی و یا صفحه نمایش کولرگازی ال جی

 

۶ – روشن شدن دستگاه و استارت نخوردن کمپرسور کولرگازی ال جی

 

۷ – آبریزش از کنار و یا جلوی پنل داخلی کولرگازی ال جی

 

۸ – مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن کولرگازی ال جی

 

۹ – سر و صدای اضافی و لرزش بیش از حد در یونیت داخلی و خارجی کولرگازی ال جی

 

۱۰ – سرویس سالیانه دستگاه جهت سرمادهی بیشتر کولرگازی ال جی

 

۱۱ -کار نکردن کنترل دستگاه کولرگازی ال جی

 

۱۲- لوله کشی توکار ساختمان ها، سازمانها و منازل مسکونی

 

۱۳- نصب کولر گازی و اسپلیت کولرگازی ال جی

 

۱۴- خاموش نشدن کمپرسور و کار کردن مداوم کولرگازی ال جی

 

۱۵- پریدن فیوز خانه به هنگام روشن شدن موتور کولرگازی ال جی

 

۱۶- عدم کارکرد فن کولرگازی ال جی

دچار شوند اگر کولرگازی ال جی شما دچار این مشکلات است بهتر است با شرکت کولرساز تماس حاصل فرمایید و درخواست تعمیرکار کولرگازی شووید شرکت بهترین و ماهرترین تعمیرکار کولرگازی ال جی خود را ارسال خواهد کرد.

 

امتیازات شرکت کولرساز در تعمیر کولرگازی ال جی

شرکت کولرساز دارای تجربه بالا در امر تعمیر سرویس و نصب کولرگازی است و این شرکت دارای امتیازاتی است که مشتریان زیادی دارا است که در اینجا چند نمونه از امتیازات شرکت کولرساز را بیان می کنیم .

 

۱-داشتن بهترین ابزار آلات پیشرفته و جدید توسط تعمیرکاران شرکت کولرساز

۲-قابلیت فیکس کردن تایم حضور تعمیرکاران در محل شما و سراسر تهران

۳-حضور موقعه و سریع در سراسر تهران به خاطر داشتن تعمیرکان  حرفه ای زیاد

۴-دارا بودن بهترین نیرو های فنی و داشتن سالها سابقه فعالیت تعمیرکار ان شرکت کولرساز

۵- گرفتن هزینه های منطقی و کم و کیفیت کار بسیار بالا در زمینه تعمیرات قطعات

۶-تعمیرات در محل شما و سراسر تهران به صورت شبانه روزی حتی روز های تعطیل

۷-دادن مشاوره به مشتریان جهت خرید کولر گازی در ساعات اداریو همچنین مشاوره رایگان برای تعمیر

و…

تعمیر و نصب کولرگازی ال جی در تهران

ارسال تعمیرکار و نصاب کولر گازی ال جی در تهران

تعمیرکار کولرگازی ال جی شمال تهران: تجریش، نیاوران، قلهک، جماران، ازگل، لویزان، مینی سیتی، سوهانک، دروس، حسین‌آباد_مبارک‌آباد، اقدسیه، زعفرانیه، محمودیه، فرمانیه، کامرانیه، داودیه، دزاشیب، جردن، الهیه، ولنجک، اوین، ظفر، درکه، فرحزاد،پونک، سعادت آباد و شهرک غرب جنت اباد

تعمیرکار کولرگازی ال جی شرق تهران: تهران نو، تهرانپارس، نارمک، شهرک امید، شهرک ویلایی زیتون، سرخه حصار، پیروزی، گرگان، وحیدیه، کالاد، شمس‌آباد، حکیمیه، نیروی هوایی، نظام آباد، مجیدیه، حشمتیه، منصورآباد

تعمیرکار کولرگازی ال جی غرب تهران: ستارخان، آریاشهر، ، شهر زیبا، شهران، طرشت، گیشا، چیتگر، شهرک اکباتان، تهرانسر، حصارک، آزادی، فردوس، دهکده المپیک، کن و وردآورد

تعمیرکار کولرگازی ال جی جنوب شهر تهران: مشیریه، شهرک مسعودیه، افسریه، خانی آباد نو، نازی‌آباد، نعمت آباد، یاخچی‌آباد، امیربهادر، آذری، اتابک، خراسان، خزانه فلاح، خزانه بخارایی، شاپور، مولوی، سیروس، دروازه غار، جوادیه، یافت‌آباد، منیریه، امیریه، شوش، بازار تهران، شهرری، کوی سیزده آبان، دولت‌آبادشهرک رسالت بازار چینی فروش هاکیان شهر، یافت آباد بازار موبایل و مبل ایران.

مرکز تهران: یوسف آباد، امیرآباد، عباس‌آباد، جلفا، خواجه عبدالله، بهارشیراز، زرتشت، بهجت آباد، تخت جمشید (طالقانی)، تخت طاووس، سهروردی، آپادانا، توحید، جمهوری (نادری)، استانبول، توپخانه، لاله زار، باغ صبا، فاطمی، آرژانتین، آذربایجان

شرکت مهندسی کولرساز دارای تعمیرکاران و نصابان کولر گازی معمولی و اینورتور ال جی  در سراسر تهران می باشند.تعمیر کاران شرکت کولرساز دارای مدارک بالا بوده و آموزش های لازم و دوره های مختلف را گذرانده اند و تجربه بالای آنها باعث میشود که هر گونه مشکل و خرابی کولر گازی معمولی و اینورتور ال جی را برطرف کنند.

برای دریافت اطلاعات و چگونگی ارسال تعمیرکار و نصاب کولر گازی معمولی و اینورتورال جی با  شرکت کولرساز با دفتر تماس حاصل فرمایید شرکت کولرساز دارای متخصصینی است که به شما مشاوره رایگان می دهند.

با ما تماس بگیرید:

تلخاب فراهانی : ۰۹۱۲۴۵۰۶۳۵۹

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما Secured By miniOrange